299,99 TL KDV Dahil
369,99 TL KDV Dahil
299,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
149,99 TL KDV Dahil
459,99 TL KDV Dahil
%67 İndirim
%67İndirim
Yeni Ürün
1 2 >

Takım

Kadın giyim modası içerisinde yer alan takım parçaları son döneme damgasını vurmaktadır. Tasarlanan pantolon ceket ve gömlek etek parçaları kendi içerisinde bir uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda kadın takım modelleri sezonun çarpıcı renkleri ile beraber hazırlanmaktadır.

 Çok fazla kişi özellikle iş hayatında ve ofis hayatında takım parçalar tercih etmektedir. Bu anlamda kadın takım modelleri pek çok kişinin istediği parçalardan biri olarak hazırlanmaktadır. Kadın takım modelleri yeni sezona yakışacak ölçüde tasarlanarak site kategorilerinde sunulmaktadır.

 Kadın Alt Üst Takım Model Seçenekleri 

 kadın alt üst takım modelleri bu sezon içerisinde herkesin severek giyindiği ürünler olarak tasarlanmaktadır. Üstelik bu parçaların kendi içerisinde oluşturduğu uyum da göz kamaştırmaktadır. Güncel ceket modelleri ve içerisine giyilen gömlekler aynı renk tonlarında tasarlanmaktadır.

 Kadın alt üst takım modelleri üzerinden ofis içinde giyime uygun takımlar satın alınmaktadır. Bu takım kombinleri herkesin istediği şekilde görünüm yaratmaktadır. Modern bir çizgi oluşturan kadın alt üst takım modelleri yumuşak kumaş yapısı ile rahatlığın devam etmesini de sağlamaktadır. 

 Kadın Giyimde Takım Parça Önerileri

 Kadın modası her sezon mevsim değişikliği ile beraber yenilenmektedir. Pek çok takım ürünü de bu şekilde kategoriler içerisinde yerini almaktadır. Son sezon ürünleri arasında olan ikili takım kombinleri kumaş pantolon ve vatkalı ceketler ile başlamaktadır.

 Takım parçalarında alt ve dış giyim parçasının kendi içerisinde bir uyumu bulunmaktadır. Bu uyum kişilerin istedikleri çizgide ilerlemelerini sağlamaktadır. Yeni sezona uygun kombin hazırlamak isteyen kişiler ise daha renkli ve desenli tasarlanan kadın giyim takımlarını satın almaktadır. 

 Eşsiz Gömlek Tasarımları İle İkili Kombin Oluşturma

 Gömlek tasarımları yeni sezonun en hareketli kategorilerini oluşturmaktadır. Özellikle ikili kombinlerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan gömlekler yaka kısmı ve manşet kısmı farklı tasarımlar ile daha geniş kitlelere uzanmaktadır. Gömlek tasarımlarında tül kumaş ve drape yaka bu sezonun en şık ve farklı ürünlerinden biri haline gelmektedir.

 Yaka kısmında bulunan parlak taş detaylı düğme ise gömleğin şıklığına ayrı bir zarafet kazandırmaktadır. Bu gömlek modellerinde manşet kısımları da özel taşlar ve işlemelerden hazırlanmaktadır. Kategoriler pek çok kişiye uygun beden önerisi sunmaktadır. 

 Sezonun En Canlı Renkleri İle Tasarlanan Takımları

 Sezonun en canlı renk seçenekleri ilk olarak kadın giyim takım modellerinde fark edilmektedir. Özellikle ceket ve pantolonların daha canlı tonlarda hazırlanması çok fazla kişiye özgü kombinler oluşturmaktadır. Güncel olan bu giyim kategorileri sezon içerisinde farklılığı ele almaktadır.

  Kişiler normal takımların dışında daha estetik duran ve modern bir çizgide ikili takım satın almaktadır. Güncel ürün listelerinde yer alan pembe ve turuncu ikili takım ürünleri adeta 2023 sezonunu hareketlendirmektedir.

 Şık Görünüm Sunan Kadın Giyim Takım Modelleri

 Şık görünüm sunan kadın giyim takım seçenekleri herkesin dilediği kombini oluşturmasına yardımcıdır. Özellikle sezonun desenleri ile beraber tasarlanan ceketler ve bunu takip eden pantolonlar kumaş kalitesi ile de kendisini göstermektedir. Güncel ürünlerin tamamı site içerisinde yer almaktadır. Müşteriler istedikleri ürün üzerinde hazırlanan beden önerilerini takip ederek şık takım kombinleri oluşturmaktadır.

 Güncel Ürün Seçenekleri Hazırlayan Kadın Takımları

 

 Güncel ürün seçenekleri her sezon kendisini göstermektedir. Takım seçenekleri arasında bu sezon boydan çizgili ürünler ön plana çıkmaktadır. Lacivert ve kahve tonları ile tasarlanan takım ürünlerinde kumaşın daha sert bir yapıda olması da takımın duruşunu ciddi pozisyona getirmektedir. Bu tarz ikili takım ürünlerinin tamamı ofis içerisinde tercih edilmektedir. Herkese uygun bir takım kategoride bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR